bandarcity

زد و خورد گرجی‌ها در باتومی عکس

ناآرامی ها در شهر باتومی گرجستان و درگیری تظاهرکنندگان با ماموران امنیتی در این بندر واقع در ساحل دریای سیاه ۲۲ مجروح برجای گذاشت.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
  به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، این زد و خوردها شامگاه شنبه در شهر باتومی مرکز منطقه خودمختار آجاریا در گرجستان رخ داد و بر اثر آن 22 نفر از جمله 11 مامور امنیتی و یک نماینده مجلس مجروح شدند.   شبکه تلویزیونی روسی «ار.ب.کا» روز یکشنبه با اعلام این خبر، افزود: تظاهرکنندگان مخالف دولت در اعتراض به دستگیری شش نفر از ساکنان محلی در مقابل اداره پلیس اجتماع کردند.     شمار تظاهرکنندگان به حدود یک هزار نفر می رسید و تلاش کردند با ورود به ساختمان اداره پلیس افراد دستگیر شده را آزاد کنند.   با مداخله ماموران امنیتی و استفاده از گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی از ورود افراد به ساختمان اداره پلیس جلوگیری شد و به دنبال این حادثه شمار زیادی از ماموران امنیتی در محل حادثه مستقر شدند.     گفته می شود تظاهرکنندگان خشمگین چند خودرو را نزدیک ساختمان اداره پلیس به آتش کشیدند.   در همین حال خبرگزاری اینترفکس گزارش داد؛ گئورگی مگبریشویلی وزیر کشور جمهوری گرجستان در پیامی تلویزیونی از ساکنان باتومی خواست آرامش را حفظ کنند و تسلیم دسیسه چینی نشوند.   وی گفت: شش فرد دستگیر شده توسط پلیس آزاد شده اند، اما مجازات هایی در مورد آنها اعمال خواهد شد.   انتظار می رود امروز نیز در باتومی تظاهرات علیه دولت و پلیس این کشور برگزار شود.   گفتنی است؛ گرجستان در سال‌های اخیر به دنبال لغو ویزای مسافرتی برای ایرانیان و به دلیل گسترش ناآرامی‌ها در ترکیه همواره پذیرای تعداد بالایی از هموطنان بوده است. ایرنا 110 این اخبار داغ را از دست ندهید: ماجرای مرد نظافتچی و تجاوز وحشیانه به دختر 9 ساله! کاش استخوان های پایم قلم می شد و سوار ماشین نمی شد / پاک آبرویم رفت! دوازده مردی که به دختر نوجوانی در پارکینگ تجاوز کرده بودند دستگیر شدند! عکس المیرا 14 ساله در دام پسران کثیف / بیدار که شدم دیدم همه آن ها به من تجاوز کردند؟! زن جوان با مراجعه به دادسرا از ماجرای تجاوز توسط مرد شیطان صفت پرده برداشت! بازیگر زنی که بالاخره در مورد تجاوزهایی که بر او شده، لب به اعتراف گشود عکس راز تجاوز هر روز پدر خانواده با دختران نوجوان 13، 15 و 17 ساله لو رفت! وقتی شوهر و برادرانم وارد باغ شدند همه چیز را فهمیدند و دست و پایم را شکستند!

کلمات کلیدی

زد , و , خورد , گرجی‌ها , در , باتومی , , عکس

تبلیغات

ما 40 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کاربران
94
مطالب
27

معرفی

شهر الکترونیک بندر یک پروژه عام المنفعه رایگان توسط بخش خصوصی و مستقل از دولت یا ارگان های وابسته است. این سایت هدف دارد تا بستر نرم افزاری برای توسعه بندرعباس را فراهم کند و دسترسی همشهریان عزیز را به سایت ها و اخبار و اتفاقات شهر بندر سهل و ساده سازد. هر گونه یاری شما در توسعه این سایت باعث بهتر شدن خدمات ما خواهد شد.

سایت های مرتبط

حامیان پروژه شهر الکترونیک