bandarcity

توسعه ورزش در محلات رویکرد جدی شهرداری بندرعباس است

شهردار بندرعباس گفت: توسعه ورزش در محلات و ایجاد زیرساخت‌های لازم در این بخش از رویکردهای جدی شهرداری بندرعباس است. . . .

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش هرمزگان-خبر ورزشی،شهردار بندرعباس گفت: توسعه ورزش در محلات و ایجاد زیرساخت‌های لازم در این بخش از رویکردهای جدی شهرداری بندرعباس است.

عباس امینی‌زاده ظهر امروز در میان ورزشکاران و دست‌اندرکاران مسابقات فوتبال یادواره مرحومان محله ۶۰۰ دستگاه شهر بندرعباس اظهار کرد: توجه به ورزش محلات یک رویکرد جدی در شهرداری است که به همین منظور ایجاد و بهسازی زمین‌های چمن مصنوعی در همه محلات در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: برای توسعه ورزش به زیرساخت مناسب نیاز داریم و بهترین فضا به منظور گسترش ورزش به خصوص ورزش فوتبال که طرفداران فراوانی در هرمزگان دارد، ایجاد زمین‌های چمن مصنوعی بود که در دستور کار ویژه قرار گرفت و تاکنون در دهها محله شهر بندرعباس این زمین‌ها ایجاد شده است و برنامه داریم تا در همه محلات شهری لااقل یک زمین چمن مصنوعی را بسازیم تا ظرفیتی در خدمت به ورزشکاران جوان و نوجوان باشد.

شهردار بندرعباس یاد و خاطره همه شهدا و مرحومان محله ۶۰۰ دستگاه این شهر را گرامی‌ داشت و تصریح کرد: ورزشکاران و چهره‌های فعال و توانمند بسیاری از دل این محله به جامعه معرفی شده‌اند که منشأ خیرات و اثرات فراوانی بوده‌اند و برگزاری مسابقات ورزشی با محوریت یاد و نام این بزرگواران موجب تجدیدخاطره و ادای احترام به آنان خواهد بود.

امینی‌زاده گفت: همکاری شورای شهر بندرعباس با شهرداری منشأ اتفاقات و اقدامات فراوانی بوده که در بسیاری از زمینه‌ها رضایت مردم را به دنبال داشته است.

اولین دوره مسابقات فوتبال یادواره مرحومان محله ۶۰۰ دستگاه شهر بندرعباس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین محلات این شهر با حضور ۲۲ تیم برگزار می‌شود.

,

تبلیغات

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کاربران
94
مطالب
27

معرفی

شهر الکترونیک بندر یک پروژه عام المنفعه رایگان توسط بخش خصوصی و مستقل از دولت یا ارگان های وابسته است. این سایت هدف دارد تا بستر نرم افزاری برای توسعه بندرعباس را فراهم کند و دسترسی همشهریان عزیز را به سایت ها و اخبار و اتفاقات شهر بندر سهل و ساده سازد. هر گونه یاری شما در توسعه این سایت باعث بهتر شدن خدمات ما خواهد شد.

سایت های مرتبط

حامیان پروژه شهر الکترونیک