bandarcity

اصلی ترین نیاز شهرستان کنگان ایجاد اشتغال پایدار است

بوشهر- فرماندارکنگان گفت: اصلی ترین نیاز این شهرستان ایجاد اشتغال پایدار است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالنبی یوسفی عصر سه شنبه در نشست با  مدیر کل فنی و حرفه ای استان بوشهر با تقدیر از فعالیت های گسترده آموزش فنی وحرفه ای در این شهرستان اظهار داشت:  یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به اشتغال پایدار، کسب آموزش های مهارتی است.

یوسفی بیان کرد: مهارت آموزی نقش تعیین کننده ای در ایجاد اشتغال، افزایش بهره وری و تولید محصول با کیفیت بالا دارد.

فرماندار کنگان کسب حداقل یک مهارت توسط هر عضو جامعه را ضروری دانست و اظهار کرد: در راستای توسعه آموزش های مهارتی باید مباحث اطلاع رسانی و جلب مشارکت برای آموزش گسترش یافته تا همگان بتوانند از این امکانات فراهم شده مراکز آموزشی استفاده نمایند.

یوسفی ایجاد رشته های مهارتی متناسب با نیاز صنایع نفت را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند نیروی کار ماهر تربیت کند و وجود حوزه نفتی می تواند نقطه قوت آموزش های مرکز برای اشتغال مهارت آموزان باشد.

عبدالرسول کازرونی مدیر کل فنی و حرفه ای استان بوشهر نیز گفت: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و توجه به اشتغال پایدار برای جوانان را از اولویت های این اداره کل است.

 

تبلیغات

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کاربران
94
مطالب
27

معرفی

شهر الکترونیک بندر یک پروژه عام المنفعه رایگان توسط بخش خصوصی و مستقل از دولت یا ارگان های وابسته است. این سایت هدف دارد تا بستر نرم افزاری برای توسعه بندرعباس را فراهم کند و دسترسی همشهریان عزیز را به سایت ها و اخبار و اتفاقات شهر بندر سهل و ساده سازد. هر گونه یاری شما در توسعه این سایت باعث بهتر شدن خدمات ما خواهد شد.

سایت های مرتبط

حامیان پروژه شهر الکترونیک